Семінар-практикум «Психологічне здоров’я дітей в умовах війни».

Вже вісім місяців ми живемо від повітряної тривоги до повітряної тривоги. Хтось тривожно прокидається від звуку сирен, а хтось неймовірно хвилюється за своїх близьких…

Психологічні травми, зумовлені війною, мають довготривалі наслідки не тільки для дорослих, а й особливо важкі для дитячої психіки. І чим довший по тривалості воєнний конфлікт, тим серйозніші психологічні травми.

  • Сьогодні головним завданням освітян є збереження психічного здоров’я кожного учня. І саме тому для педагогів школи було проведено семінар-практикум «Психологічне здоров’я дітей в умовах війни». Завданням семінару було поінформування освітян щодо особливостей та специфіки психологічної допомоги учням з ООП в умовах освітнього середовища. Педагоги отримали практичні поради та інструментарій для контролю власного емоційного стану, поновлення ресурсу задля надання подальшої підтримки кожному учневі в умовах освітнього середовища. Педагоги отримали сформовану добірку ресурсів, які сприятимуть підтримці психічного здоров’я дітей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *