До нашого закладу з дружнім візитом завітала Гоар РУБЕНЯН, директор благодійного фонду ”ЩАСЛИВИЙ МАЛЮК”, разом з іноземними партнерами. Приємна зустріч відбулася у дружньому колі. В залі панувала тепла атмосфера, щирі та живі емоції. На згадку діти отримали пам’ятні подарунки.