Психолого-педагогічний семінар

Щодня ми зіштовхуємось із тисячами фейкових новин, інформаційними вкидами, тощо. Сумнозвісна російська пропаганда має чітку та прораховану систему впливу на підсвідомість людини, про це свідчать мільйони «зомбованих» жителів рф. Тому сьогодні дуже важливо вміти протистояти цьому злу. А  для кожного педагога надзвичайно важливо знати, як відрізнити фейк та дезінформацію від правди, аби навчити цьому й наших учнів та запобігти російським маніпуляціям та руйнівним впливам на українську молодь.
Вихователь нашої школи Погорєлова Лариса Володимирівна успішно пройшла навчання за проєктом «НотаЄнота» Альони Романюк, який реалізується в рамках акселератора проектів дезінформації Mediengeist і є складовою частиною комплексних заходів, на які кошти виділяються МЗС Німеччини, аби пом’якшити наслідки загарбницької війни Росії.
Як відрізнити правду від фейків? Що таке фішинг і чим він відрізняється від вішингу? На ці та багато інших питань сьогодні шукали відповідь наші педагоги під час проведення інтелектуальної гри на занятті психолого-педагогічного семінару. І, за висновками журі,  наші педагоги продемонстрували всебічну ерудицію та досить гарну обізнаність у питаннях інформаційної гігієни. Заняття проходило в кращих традиціях змагання, надзвичайно позитивно та пізнавально! Переможці отримали диплом, а всі учасники позитивний настрій та задоволення від спілкування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *