РОБОТА МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ВИХОВАТЕЛІВ

Методична робота  нашого методичного об’єднання спрямована на підвищення професійної майстерності і розвиток творчої ініціативи вихователів, впровадження в інноваційне навчання інтерактивних технологій, створення умов для дітей з особливими потребами, взаємодія школи і сім’ї.

img_6143
24 жовтня відбулося засідання м\о вихователів. Тема м\о «Роль батьківського та педагогічного колективу у формуванні культури та здорового способу життя вихованців» є важливою та актуальною.

img_6137

На засіданні методичного об’єднання вихователі та практичний психолог працювали та приймали активну участь в майстерні професійного самовдосконалення: «Розвиток творчості учнів у педагогічній спадщині В.О.Сухомлинського», «Роль сім’ї та школи у формуванні культури та здорового способу життя», «Поради батькам у формуванні культури та здорового способу життя дітей». Обговорювались відкриті виховні заходи, творчі звіти вихователів, опрацьовувались новинки методичної літератури.

img_6140

Ґрунтовним професійно-змістовним був виступ вихователя Шерстюк О.В. щодо поставленої проблеми.

img_6138

Весь навчально-виховний процес спрямований на те, щоб допомогти дітям здобути потрібні знання та вміння, навчити застосовувати їх у майбутньому житті.  Вихователі намагаються систематизувати пізнання світу дитиною, вчать думати, стимулюють інтерес до оточуючого, відкриваючи вихованцям якомога більше інформації з життя, підтримують допитливість, розвивають спостережливість, творчі здібності, нахили.

img_6135 img_6139

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *