Робота практичного психолога з учнями

Робота практичного психолога з учнями.
«Педагогіка – це майстерня, а психологія – інструмент,
яким там працюють».
А. Макаренко

Головним завданням школи є підготовка дітей з особливими освітніми потребами до самостійного життя та діяльності в соціальному оточенні у відповідності до суспільних норм. В такому випадку, робота психолога – багатогранна і відповідальна, адже її результат важливий – це майбутнє життя у суспільстві та психологічне здоров’я учнів.
У нашому навчальному закладі практичний психолог проводить корекційно-розвивальні заняття для учнів 1-4 класів та години психолога для учнів 5-9 класів.


Корекційно-розвивальні заняття спрямовані на розвиток когнітивних (пізнавальних) процесів, стимуляцію пізнавальної активності та створення умов для пізнавальної діяльності дітей з особливими освітніми потребами, сприяння зменшенню різниці між відхиленнями та нормою, забезпечення в подальшому успішну інтеграцію таких дітей у суспільство.
Години психолога проводяться з учнями 5 – 9-х класів два рази на місяць. Вони розробляються відповідно до актуальних питань сьогодення, метою яких є надання психологічної допомоги у вирішенні поведінкових проблем школярів, налагодження взаємостосунків з однолітками, попередження агресії та насильства, розвиток та формування життєвих компетенцій особистості тощо.


Отже, наша школа – територія добра та любові. І перш за все, психолог – це друг, а вже потім – педагог.

Хотілося б завершити статтю словами Генрі Форда:
«Зібратися разом – це початок,
Триматися разом – це прогрес,
Працювати разом – це успіх

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *