Розвиток мовлення

З метою розвитку і корекції мовленнєвих умінь та навичок у нашому закладі проводяться корекційно-розвиткові заняття з розвитку зв’язного мовлення. Проводить їх вчитель Горьова Ірина Миколаївна.
        Головними завданнями корекційно-розвиткових занять  є навчання усного та писемного мовлення; формування вмінь стосовно усіх видів мовленнєвої діяльності: аудіювання, говоріння, читання, письма; оволодіння навичками спілкування у різних ситуаціях;  корекція розумового та мовленнєвого розвитку дітей з ООП.
       Корекційні вправи  допомагають розвинути дрібну та загальну моторику рук, необхідну для повноцінного існування. Дозована індивідуальна робота з кожним учнем сприяє розвитку слухових, зорових сприймань. 
        Для виконання практичної діяльності на заняттях використовуються різноманітні засоби навчання: мультимедійна дошка,  наочні посібники та роздатковий матеріал. Ефективно проводиться колективне та індивідуальне навчання, учні виконують завдання у групах та парах. Для того, щоб розкрити потенційні можливості кожного учня, використовуються диференційовані завдання. Навчальна діяльність вміло поєднується з ігровою. Дидактичні та сюжетно-рольові ігри, що створюють атмосферу творчості, викликають в учнів бажання активно працювати, сприяють і підтримують розвиток пізнавальних інтересів вихованців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *