“ТИЖДЕНЬ СПІЛКУВАННЯ ДЕРЖАВНОЮ МОВИ до 210-річиниці Т.Г. Шевченка”

З 4 по 8 березня в закладі проходив Тиждень грамотності та спілкування державною мовою для учнів 1 – 10 класів під гаслом «Лунай, величне наше слово!». Він присвячений пропагуванню грамотності та спілкуванню державною мовою. До його проведення долучилися педагоги, які підготували для школярів цікаві види діяльності. 

      Протягом тижня працювала змінна виставка: «Віночок компліментів рідній мові», «Калейдоскоп крилатих висловів про мову відомих письменників». Нетрадиційним способом опитування з метою пропагування вивчення рідної мови було проведено бліц-інтерв’ю «Чому ти розмовляєш українською мовою?». Вчителі-словесники провели навчальні диктанти та «Диктант єдності».

       Червоною ниткою протягом тижня проходили Шевченківські дні. Бібліотечна виставка «Шевченко у творах і картинах», колаж крилатих висловів із творів Т.Г. Шевченка, виставка мистецьких робіт учнів «Краща ілюстрація до творів Шевченка» розкрили безмежний талант великого поета. За творчістю видатного Кобзаря був проведений конкурс юних декламаторів віршів «Читаємо Т.Г.Шевченка». Проведення літературної читальні, інтерактивної вікторини за творчістю Т.Г. Шевченка та квесту «Що я знаю про Шевченка» закріпили знання учнів про творчість видатного митця.

    Підсумком тижня став перегляд фотоколажу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *