«Правила дорожнього руху – твої правила»

В рамках проведення тижня правил дорожнього руху в закладі відбулися такі заходи.

Класні керівники провели позаплановий інструктаж з безпеки життєдіяльності та індивідуальні консультації батьків, щодо виховання у дітей культури поведінки в транспорті та дотримання учнями правил дорожнього руху.

Соціальний педагог  провела індивідуальні бесіди з учнями девіантної поведінки з беззаперечного виконання правил дорожнього руху і попередження усіх видів дитячого травматизму.

Вихователі залучили дітей до цікавих віртуальних подорожей «Дорожній рух у житловій та пішохідних зонах», «Виконання правил дорожнього руху – запорука здоров’я»

Медична сестра школи-інтернату організувала заняття для учнів 5-10 класів, «Знаю, вмію, врятую», в ході якого створено«Тимчасовий пункт допомоги потерпілим під час дорожньо-транспортних пригод», де учні навчилися надавати першу долікарську допомогу потерпілим.

Також було організовано творчий конкурс на кращу колективну роботу на тему: «Мистецтво заради безпеки», «Безпечна дорога до школи», присвячений безпечній поведінці пішоходів і пасажирів.

Учні з вихователями творчо відобразили дорогу від школи до своїх домівок  та провели конкурс на кращу карту: «Моя дорога до школи»

Учні старших класів переглянули презентацію на мультимедійній дошці з попередження дорожньо-транспортних пригод та ПДР для велосипедистів.

Для учнів 1-4 класів педагог-організатор організувала перегляд відеоматеріалів на тему: «Азбука безпеки на вулиці», де діти за допомогою казкових героїв із задоволенням повторили правила дорожнього руху.

З нагоди міжнародного Дня пам’яті жертв дорожньо-транспортних пригод проведена загальношкільна лінійка.

 

DSCN1121 Изображение 026 Изображение 027 IMG_20151111_113748 IMG_20151111_113104 IMG_20151111_113152_1 Изображение 003

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *