Новорічне свято для учнів 8-10 класів

24 грудня, у четвер, у Золотоніській спеціальній загальноосвітній школі-інтернат пройшло Новорічне свято для учнів 8-10класів. Підготувала і провела свято Марченко Лариса Миколаївна. На заході були присутні учні школи та їх батьки. Новорічне свято було проведено як розважально-концертна новорічна  програма. Метою заходу було  створення веселого, гарного настрою в залі, розважити дітей, набуття учнями досвіду виступу на сцені, в інсценізаціях, залучення дітей до творчості, навчити розповідати вірші-вітання і дарувати найкращі побажання в Новому році, проведення конкурсно-ігрової програми.

Розпочалося новорічне свято з вітань ведучих, які бажали всим присутнім у залі  щастя, здоров’я, успіхів у році Новому.

Завітали на ялинку  Старий рік з супутницею Козою та Новий рік із своєю супутницею Мавпою. Старий рік давав настанови, побажання Новому році, який присягався не підвести і бути йому вірним. Коза щиро дякувала за все добре, а Мавпа хотіла пошвидше хазяйнувати. ( Фото 1. )

fff

Відбулося інсценізоване дійство казкових, комедійних героїв: Віхоли, Снігуроньки, Баби Яги, Чорта, Стецька. В ньому Віхола хотіла вкрасти Діда Мороза і, щоб Снігуронька знайшла собі іншу пару. І Стецько, і чорт приходили свататися до Снігуроньки та Баба Яга зібрала всих чортів і визволила Діда Мороза з неволі. (Фото 2)

ddd

Діалог Баби Яги і Кощія, їх танці розвеселяв глядачів  у залі. ( Фото 3.)

fffff

На Новорічну ялинку завітав Вовк, а Червона Шапочка побажала йому залишатися з носом, тому що вона вже не глупа дівчинка, щоб попасти йому в пасть разом з бабусею. Учні прогнали вовка з ялинки. ( Фото  7. )

tttt

Діти залюбки розгадували загадки,  співали новорічні пісні, ( Фото  4. )  грали в музичні ігри,  ігри-конкурси,

( Фото 5. )  а артисти-гумористи співали  веселі частушки. ( Фото  6. )

hhhh dgdg fgdgdfg

Артисти, глядачі здійснили незабутню новорічну подорож (квест) – круїз новорічною планетою разом з іншими народами  до Польщі, Німеччини, Італії, Америки і ін. Були проведені конкурси-ігри, пов’язані з традиціями  святкування Нового року в цих народів.

Дід Мороз і Снігуронька радо зустрічали дітей і їм аплодували. ( Фото  8.)

hhhhjjj

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *