ШКОЛО, ПРОЩАВАЙ!

31  травня  у нашій  школі   було водночас  сумно та  радісно: вчителі, батьки  та випускники  зібралися  востаннє разом, аби попрощатися. В цьому випускному  святі переплелися біль розлуки та світлі надії, сум прощання і радість зустрічі з майбутнім. Свято проходило в стилі вручення нагороди «Оскар». Номінантами на цю нагороду були як випускники так і їх наставники вчителі.

Кожен випускник з радістю згадував ті чудові дні, коли він тільки почав ходити до школи. У пам’яті і перша вчителька, і перше кохання , і перші 12 балів  у щоденнику. Як же це все чудово! За роки навчання колишні першокласники  подорослішали. Не впізнати наших красунь випускниць, вечірні сукні та завиті локони   перетворили їх на принцес. Ну, а хлопчики?  Тепер вони, як ніколи, готові здійснювати гідні подвиги.

І ось, нарешті, прийшов  той  довгоочікуваний день , про який мріє кожен школяр – випускний вечір. Це свято має запам’ятатися на все життя, адже це момент розставання зі своїми вчителями, шкільними друзями, шкільною домівкою, в  якій проведено стільки років!  Директор школи Ніна Іванівна вручивши атестати випускникам, побажала  знайти кожному своє місце у цьому бурхливому океані життя та з гідністю носити почесне звання випускника  школи. Добрим словом проводжали випускників у дорогу життя класний керівник С.В.Тіщенко та вихователь Ю.О.Литвиненко.  Вітали випускників зі святом  також  їх перша вчителька В.І.Черниш, та вчителі школи. В цей вечір випускники подарували всім присутнім   прощальний шкільний вальс, вручили премії «Оскар» своїм наставникам , запросили на  танок  батьків …

Свято пройшло у теплій та дружній атмосфері.

   

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  • Не знайдено схожих записів...