ЗРОБИМО УКРАЇНУ ЧИСТОЮ!!!

ЗРОБИМО УКРАЇНУ ЧИСТОЮ!!!

       Проблема смітників стоїть перед людством, мабуть, з того самого часу, як воно з’явилося на землі, і чимдалі, тим вона стає серйознішою. На сьогодні в Україні проблема смітників – одна з найважливіших і найактуальніших серед проблем забруднення навколишнього середовища. Ця проблема настільки серйозна не тільки в Україні, а й у всьому світі, що навіть з’явився такий вислів «відходи беруть нас за горло».
Усвідомлення загрози, яку наносить сміття навколишньому середовищу, змусило нас зрозуміти доцільність сортування відходів.
Кожного дня ми змушені стикатися з відходами: вдома, на вулиці, біля торгових точок. Всюди нас оточують папірці, обгортки з пластику, скло, целофан тощо. Із зростанням добробуту зростає купівельна спроможність населення, і, відповідно, збільшується кількість відходів, що призводить до появи стихійних звалищ і полігонів для їх утилізації. Результатом є надзвичайне засмічення довкілля та забруднення навколишнього середовища.
Метою створення проекту у нашому закладі є підвищення поінформованості учнів про існуючі екологічні проблеми та загрози України, зменшення кількості сміття та звалищ в цілому. Цілком посильне завдання для кожного учня нашої школи – сприяти вирішенню таких проблем. Для цього адміністрація школи придбала два контейнери для паперу і пластику.
Модель проста: сортуємо відходи – відправляємо цінну вторсировину на переробку – виручені кошти спрямовуємо на потреби школи.

Приєднуйтесь до нас і ми разом зробимо Україну чистою!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *