Звіт про проведення заходів до 30-х роковин Чорнобильської катастрофи (25-29 квітня 2016 року).

30 років тому  – 26 квітня 1986 року  – світ облетіла звістка про жахливу аварію на Чорнобильській АЕС, що завдала невиліковної рани українському народу. Минають роки, але чорна віха Чорнобиля і сьогодні кидає свою тінь на долі мільйонів українців.

У зв’язку із 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи в навчальному закладі проведено ряд заходів: зустрічі учнів з учасниками ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС; покладання квітів до пам’ятного знака на честь ліквідаторів аварії на ЧАЕС; перегляд документальних фільмів про Чорнобиль, майстер-класи для учнів по виготовленню з паперу журавликів  у пам’ять про жертви Чорнобильської аварії тощо.

З 25 по 29 квітня  у навчальному закладі педагогами було проведено тематичні виховні години «Нехай у серці не згасне пам’ять». години інформування «Іншої землі у нас не буде, нам потрібно нашу зберегти», «Чорнобиль… Трагедія… Пам’ять», уроки пам’яті «Чорнобиль: подвиг і трагедія», уроки мужності «Золотонісці – ліквідатори аварії на ЧАЕС»; виставка малюнків «Чорнобиль очима дітей».

25 квітня Бібліотекар Компанець Н.С. у  шкільній бібліотеці організувала тематичну виставку, присвячену 30-ти річчю Чорнобильської катастрофи.

26 квітня педагогом Марченко Л.М. у холі школи було проведено вечір-реквієм « Поріс чорнобилем Чорнобиль –бідою нашою поріс».

27 квітня Практичний психолог Мізін Н.А. провела з учнями 8-10 класів годину роздумів «Найбільша екологічна катастрофа сучасності», переглянули документальний фільм «Чорнобиль. Як це було».

Соціальний педагог Гришко О.М. організувала вечір-зустрі із ліквідаторами наслідків аварії на Чорнобильській АЕС « Біль і крик душі під знаком Чорнобиль». На зустріч із дітьми були запрошені  ліквідатори Бездітний Олександр Феодосійович та Тупикий Станіслав Іванович.

28 квітня педагог-організатор Смірнова Т.В. відвідала з учнями 8-10 класів і поклали квіти до пам’ятного знаку жертв Чорнобильської катастрофи.

Нехай прийдешні покоління завжди пам’ятатимуть уроки Чорнобиля, щоб над нашою планетою завжди було мирне, чисте небо, а в оселях панував лише мир, щастя та добробут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *