«Поділись своєю добротою»

ТИЖДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ

Толерантність  – терпіння, прийняття іншої  людини такою, якою  вона є, зі всіма її достоїнствами і недоліками. Толерантність – це поступливість, це активна позиція, викликана визнанням  прав і свобод людства. Толерантність  людей є найважливішою  умовою  миру і злагоди в сім’ї, колективі та суспільстві. Тому ж терпимість, толерантність потрібно  проявляти до всіх. Щоб досягти успіху в житті, не витрачаючи сил на конфлікти, потрібно сформувати в собі толерантність , як рису характеру.

У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності (16 листопада) та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, з 16 по 21 листопада 2015 року в Золотоніській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті було проведено «ТИЖДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ».

Для досягнення поставлених цілей практичним психологом  Гришко О.М. та відповідальною за проведення тижня Яковлевою Ж.А. був розроблений і складений план проведення даного тижня. Основною метою тижня було розуміння необхідності  реалізації  принципів толерантності в суспільстві, потреба  злагоди, повага до інших людей, їхніх думок, дотримання своїх переконань і визнання такого ж права за іншими.

Учні та педагоги Золотоніської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату приймали активну  участь в заходах.

По класах пройшли  інформаційні п’ятихвилинки  «Толерантність – це…», було проведено загальношкільну акцію  «Поділись своєю добротою» та створення «флешмобного  плакату».

Учні школи обмінювалися кольоровими смайликами «Подаруй добро» та клеїли їх на ватман. Дана вправа має на меті допомогти дітям побачити різні аспекти толерантності та краще зрозуміти саме поняття.

Діти приймали активну участь в роботі шкільної пошти  «Пошта добрих слів» (побажання  або слова подяки) та малювали на тему: «Моя планета без зла».

Вихователем Яковлевою Ж. А. було проведено  відкритий виховний захід  «Вчимося толерантності».IMG_2547 IMG_2510 IMG_2515 IMG_2542

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *