Тиждень трудового навчання

Тиждень трудового навчання в Золотоніській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті.

Відповідно складеного плану та затвердженого на методичному об’єднанні динамічної групи вчителів трудового навчання та соціально-побутового орієнтування   з 01.12.2015  по  07.12.2015 був проведений тиждень трудового навчання на тему: «Хочу вміти,  хочу знати,  хочу всіх перемагати».

Відкривала тиждень виставка творчих робіт учнів з трудового навчання. Випущена газета на тему: «Оберіть собі роботу по душі,  і Вам не доведеться працювати жодного дня». Відповідальна: Коткова В.С.

Степанчук О.І. провела відкритий урок в 10 класі на тему:

«Пошиття спідниці з клинів». На якому широко використовувалися ТЗН,  оргтехніка, наочні посібники, надавалась учням дозована індивідуальна допомога, використовувались наочні засоби для виконання практичної діяльності, презентації. Вчитель застосовувала засоби індивідуального та диференційованого підходу до учнів. Були підібрані найбільш раціональні методи, прийоми і засоби навчання, стимулювання й контроль оптимального впливу їх на кожному етапі уроку, дотримані дидактичні принципи. Використані інтерактивні методи навчання: «Мікрофон», «Робота в парах».

A

Проведені майстер-класи на тему:

  • «Виготовлення кутової вази». 6 клас. Вчитель: Ігнатенко В.О. 
  • «Виготовлення квіткової композиції із підручного матеріалу». 5 клас. Вчитель: Гасаненко О.В.
  • «Виготовлення декоративного виробу геометричним різьбленням».

9 клас. Вчитель: Новіцький П.В.

Під час проведення майстер-класів вчителі використовували технічні засоби навчання, презентації.

Завершив тиждень трудового навчання перегляд  відеороликів на тему: «Калейдоскоп професій».  Вчителі Середа С.В. та  Степанчук О.І.  ознайомили старшокласників з різними професіями.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *