ТИЖДЕНЬ МАТЕМАТИКИ

           З 25 лютого по 1 березня в Золотоніській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті проходив математичний тиждень на тему: « Математика- гімнастика розуму», метою якого було виховання інтересу і любові до математики, розвиток логічного мислення, обчислювальних навичок, формування математичних здібностей та математичної грамотності.

Математичний тиждень проходив під девізом «Математику царицею наук ми по праву вважаємо, на її честь тиждень починаємо!»

         Під час проведення тижня математики вчитель Черниш В.І. провела математичні ігри «У світі геометричних фігур» у 2 класі.

 

 

 

       

 

 

 

    Вчитель 4 класу Підвальна І.О. провела математичний калейдоскоп   Діти із захопленням поринули у цікаву подорож, виконуючи різноманітні завдання, щоб знайти царицю наук- Математику.

 

           Вчитель математики Кир’яченко Н.М. провела тематичну виставку «Учням про видатних українських математиків» та брейн-ринг «Розминка розуму» для учнів 7-9 класів, в якому брали участь дві команди «розумники» і «знайки», які відгадували математичні загадки, ребуси, розв’язували математичні задачі та виконували цікаві завдання.

 

 

 

 

 

 

          Бібліотекар Компанець Н.С. підготувала тематичну виставку «Цікава математика».

          Вчитель Гевці Л.П. з учнями 3 класу провела інтелектуальний марафон до « Країни Математики».

            Вчитель Локоть Ю.В. з учнями 1 класу розв’язувала задачі з персонажами казок та мультфільмів.  Діти розв’язували різні задачі в межах десяти з допомогою казкових героїв. В основу покладено казки народів світу, дітям було цікаво пізнавати математику під час гри. Завдяки цьому матеріал засвоюється набагато легше. Урок був веселим та захоплюючим.

 

 

 

 

 

 

Закінчився тиждень математики підведенням підсумків та нагородженням переможців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *