ТИЖДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ

             Доброю традицією стало проведення в нашій школі в середині березня Тижня української мови та літератури.

Весело, пізнавально, цікаво та повчально промайнули п’ять тематичних днів. Артистичні та веселі першачки (вч. Локоть Ю. В.) перетворилися на героїв казки «Рукавичка».

     Учні 2 та 4 класів поринули в безмежний світ слова (вч. Черниш В. І., Підвальна І. О.), а учні 3 класу (вч. Гевці Л. П.) похизувалися своїми знаннями творчості Т. Г. Шевченка.

 Не залишилися осторонь і учні 5-9 класів. Разом із бібліотекарем закладу Компанець Н. С, діти створили Розумне деревце, плодами якого стали книги, що найбільше сподобалися учням та полікували підручники й книжечки, що «захворіли».

Логопедом школи Сєргєєвою Н. В. для учнів 3 класу було  проведене логопедичне заняття «Дзвени струмочком, рідна мово!», що перетворилося у справжнє театралізоване дійство.  

     Найрозумніших та найспритніших серед учнів 5-9 класів було виявлено на Мовознавчому турнірі «Всі ми добре мову знаємо, любимо її, вивчаємо» (вч. Горьова І. О.).

      Із захопленням та цікавістю переглянули учні фотовиставку «Шевченко: такий далекий і близький» та додали в свій розмовний словничок нові слова зі Стіни слів, а свої таланти художників вихованці продемонстрували у конкурсі «Мій улюблений літературний герой». Надзвичайно весело  відбулися «читання-реготання» книги Сашка Дерманського «Стонадцять пригод Остапа Квіточки» (вч. Чиж В. М.). Креативно та із захопленням поставилися учні 1-9 класів до створення плакату співдружності від «Всеосвіти», присвяченому 205 річниці від дня народження Тараса Шевченка.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    На завершення Тижня української мови та літератури всі учні відчули себе переможцями та отримали Подяки , а наші активні дівчатка та хлопчики провели флешмоб, метою якого стало заохочення всіх розмовляти  рідною українською мовою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *